Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej
Oddział Zachodniopomorski

Aktualności

SPOTKANIE ODDZIAŁU ZACHODNIOPOMORSKIEGO 17.02.2024

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Oddziału Zachodniopomorskiego, które odbędzie się w dniu 17.02.2024 w godz.10-12, w Inku-Inkubatorze Sektorów Kreatywnych przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie.

SPOTKANIE ODDZIAŁU ZACHODNIOPOMORSKIEGO 20.01.2024

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Zachodniopomorskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, które odbędzie się w dniu 20.01.2024 w g. 10-12 w Inku-Inkubatorze Sektorów Kreatywnych przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie.

SPOTKANIE ODDZIAŁU ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Zachodniopomorskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, które odbędzie się w dniu 16.12.2023 w g. 10-12 w Inku-Inkubatorze Sektorów Kreatywnych przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie.

SPOTKANIE ODDZIAŁU ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Serdecznie zapraszamy członków Towarzystwa PTPPd na inauguracyjne spotkanie Zachodniopomorskiego Oddziału PTPPd, w roku akademickim 2023/2024, które odbędzie się wyjątkowo w niedzielę, w dniu 12.11.2023 w godz.: 9.30-13.00.

SPOTKANIE ZACHODNIOPOMIORSKIEGO ODDZIAŁU PTPPD

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym na ostatnim w tym roku spotkaniu Oddziału Zachodniopomorskiego. To było dla nas szczególne spotkanie, gdyż mieliśmy zaszczyt gościć Panią Profesor dr hab. Lidię Cierpiałkowską.

SPOTKANIE ZACHODNIOPOMORSKIEGO ODDZIAŁU PTPPD

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Zachodniopomorskiego Oddziału PTPPd, które odbędzie się w dniu 25.03.2023 w g. 10-12 w Inku-Inkubatorze Sektorów Kreatywnych przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie. W tym miesiącu prelegentem będzie Pan Tytus Kaleta, certyfikowany psychoterapeuta PTPPd. Tematem wystąpienia będzie: "Kilka refleksji wokół przeniesienia, przeciwprzeniesienia oraz symbolu w kontekście praktyki klinicznej"

Zapraszamy!

Spotkanie zoPTPPd – WRZESIEŃ 2011

17.09.2021 o godzinie 19.30 przy ulicy Piłsudskiego 19/4 odbędzie się spotkanie zachodniopomorskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Tematem spotkania będzie „Terapia psychodynamiczna pacjentów z Zespołem Aspergera*. Wystąpienie poprowadzi Alicja Tomczak-Mirecka psychoterapeutka psychodynamiczna z wieloletnim doświadczeniem diagnostycznym i terapeutycznym pacjentów ze spektrum autyzmu.
Zapraszamy do udziału wszystkich członków naszego oddziału.

Spotkanie zachodniopomorskiego oddziału Maj 2021

21.05.2021 o godzinie 19.15 na platformie zoom odbędzie się spotkanie naszego oddziału na którym Pani Małgorzata Kelm przedstawi opis przypadku pacjenta superwizowanego u profesora Erica Fertacka

STYCZNIOWE SPOTKANIE ZACHODNIOPOMORSKIEGO ODDZIAŁU PTPPd

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Zachodniopomorskiego Oddziału PTPPd, które odbędzie się 19 stycznia w godzinach 18-20, w Ośrodku Psychoterapii „Plac Odrodzenia” ul. Piłsudskiego 19/4 w Szczecinie.

Temat spotkania będzie wspólna dyskusja dotycząca „Settingu psychoterapeutycznego i higieny pracy psychoterapeuty psychodynamicznego”. Spotkanie poprowadzi dr Sławek Ertmański, psycholog i psychoterapeuta psychodynamiczny,

SPOTKANIE ZACHODNIOPOMORSKIEGO ODDZIAŁU PTPPD

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Zachodniopomorskiego Oddziału PTPPd, które odbędzie się 23 lutego w godzinach 18-20, w Ośrodku Psychoterapii „Plac Odrodzenia” ul. Piłsudskiego 19/4 w Szczecinie.

Temat spotkania będzie „Cel terapii i sojusz terapeutyczny w różnych momentach psychoterapii”. W oparciu o analizę przypadków spotkanie poprowadzi mgr Małgorzata Kelm, psycholog i psychoterapeutka psychodynamiczna. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tym zagadnieniem.